Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Enköping
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 646 Logged in: 2
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
BGK VK-78
Eva Elfstrand
D-klass
BGK VK-78
Tony Strömberg
C-klass
BGK VK-78
Stig Westerberg
C-klass
BGK VK-78
Tage Westerberg
D-klass
BGK VK-78
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
C-klass
Enköpings BGK
Hans Fryklund
A-klass
Enköpings BGK
Hans Hessel
D-klass
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
C-klass
Enköpings BGK
Adam Jigler
A-klass
Enköpings BGK
Lennart Kensert
B-klass
Enköpings BGK
Rune Pousette
C-klass
Enköpings BGK
Ersta MGK
Jan Lönnroth
C-klass
Ersta MGK
Eskilstuna BGK
Roger Asp
C-klass
Eskilstuna BGK
Mats Gustafsson
D-klass
Eskilstuna BGK
Bror Wallén
A-klass
Eskilstuna BGK
Patrik Vikström
D-klass
Eskilstuna BGK
Hammarby BGK
Bertil Andersson
C-klass
Hammarby BGK
Stig Högkvist
B-klass
Hammarby BGK
Kjell-ove Malm
D-klass
Hammarby BGK
Rikard Sjölund
B-klass
Hammarby BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
C-klass
Haninge BGK
MGK 49 Nyköping
Anders Sandberg Karlsson
C-klass
MGK 49 Nyköping
Norrtälje BGK
Andreas Amsjö
A-klass
Norrtälje BGK
Anette Holgersson
D-klass
Norrtälje BGK
Bengt Holgersson
C-klass
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
A-klass
Norrtälje BGK
Martin Lönnroth
A-klass
Norrtälje BGK
Skellefteå BGK
Magnus Mårtensson
A-klass
Skellefteå BGK
Solna BGK
Per-Åke Berg
C-klass
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
D-klass
Solna BGK
Filip Wahlmark
C-klass
Solna BGK
Strängnäs BGK
Robin Andersson
A-klass
Strängnäs BGK
Ronny Ekberg
C-klass
Strängnäs BGK
Benny Hasth
B-klass
Strängnäs BGK
Johnny Lindqvist
D-klass
Strängnäs BGK
Joakim Lindström
C-klass
Strängnäs BGK
Eva Prennfors
C-klass
Strängnäs BGK
Sundbybergs BGK
Anders Jakobsson
B-klass
Sundbybergs BGK
Patrik Nässelqvist
A-klass
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Jan Söderqvist
A-klass
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Sirpa Sinikka Aaltonen
D-klass
Tantogårdens BGK
Arne Andersson
D-klass
Tantogårdens BGK
Moshe Arad
B-klass
Tantogårdens BGK
Filip Björklund
C-klass
Tantogårdens BGK
Jon Björklund
A-klass
Tantogårdens BGK
Alexander Princis
A-klass
Tantogårdens BGK
Uppsala BGK
Conny Pihl
C-klass
Uppsala BGK
Kristina Svensson
C-klass
Uppsala BGK
Örebro BGK
Mats Rosenberg
B-klass
Örebro BGK
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online