HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Distrikt / Nationell ranking
Medlemsranking Nationellt  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 622  Logged in: 1
Distrikt
Nationell ranking
Anläggningar
Underlag Klass År Månad
Plac Fö. plac Namn Klubb Klass CGP Ant.tävl. Exkl. underlag
1 1 Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK Herrar Senior 28,968 16 Filt
2 2 Patrik Eliasson Tyresö BGK Oldboys 30,786 14 Filt
3 Jennifer Göransson BGK Jönköping Damer Senior 30,917 19 MOS
4 4 Martin Lundell Hjelmsjö BGK Oldboys 31,129 22 Betong
5 5 Krister Magnusson Tyresö BGK Oldboys 31,411 23 MOS
6 6 Eric Bohlin Tantogårdens BGK Herrar Senior 31,836 22 Filt
7 Annelie Lundell Malmö BGK Damer Veteran 32,061 23 Betong
8 9 Mikael Poduschkin Sundbybergs BGK Oldboys 32,614 12 EB
9 8 Michael Karlsson Olofströms BGK Herrar Veteran 32,642 19 Betong
10 10 Felicia Vikström Uppsala BGK Damer Senior 32,662 17 EB
11 12 Jan Söderqvist Södertälje BGK Herrar Veteran 33,100 18 EB
12 13 Anders Schedin Sundbybergs BGK Herrar Veteran 33,499 16 Filt
13 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK Herrar Veteran 34,081 18 Filt
14 16 Fredrik Tagesson Olofströms BGK Herrar Senior 34,151 19 Betong
15 15 Anton Eriksson MGK 49 Nyköping Herrar Junior 34,210 21 Betong
16 17 Thomas Helgesson Norrtälje BGK Herrar Senior 34,492 17 Betong
17 18 Stefan Lundin Tantogårdens BGK Herrar Senior 34,614 15 Filt
18 11 Ronnie Lundgren Sundbybergs BGK Herrar Veteran 34,664 20 EB
19 19 Carolin Svensson Tyresö BGK Damer Senior 34,724 11 Filt
20 Arne Backman Tantogårdens BGK Herrar Veteran 34,872 15 Filt
21 21 Peter Elfvén Uppsala BGK Oldboys 34,952 16 Filt
22 22 Moshe Arad Tantogårdens BGK Oldboys 35,126 16 MOS
23 23 Anders Jakobsson Sundbybergs BGK Oldboys 35,149 16 EB
24 24 Marco Arancibia Uppsala BGK Oldboys 35,530 20 Filt
25 Claes Mörck Asarums BGK Herrar Veteran 36,039 15 Betong
26 90 Mats Eisenschmidt Askims BGK Herrar Veteran 36,191 24 Betong
27 28 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK Herrar Veteran 36,297 17 Filt
28 29 Jacob Lindström Umeå Bangolfklubb Herrar Senior 36,851 17 Betong
29 25 Kristina Svensson Uppsala BGK Oldgirls 37,110 21 EB
30 30 Tuula Mörck Asarums BGK Oldgirls 37,128 20 Betong
31 31 Leonard Nordlund Umeå Bangolfklubb Pojkar A 38,216 15 Betong
32 32 Ture Rodling Umeå Bangolfklubb Herrar Junior 38,374 18 Betong
33 33 Ralf Hedström Tantogårdens BGK Herrar Veteran 38,488 18 MOS
34 34 Reine Hansson Haninge BGK Herrar Veteran 38,725 20 MOS
35 35 Benny Eriksson BGK VK-78 Oldboys 39,206 18 Betong
36 36 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb Herrar Veteran 41,548 21 Betong
37 37 Tomas Persson Norrtälje BGK Oldboys 43,246 19 Betong
38 39 Isabell Möller Gullbergsbro BGK Flickor A 46,323 17 Betong