Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 2
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 3817 Logged in: 1
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Arnold Karlsson
Klass D
Södertälje BGK
Benny Karlsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Illi Karlsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Joel Karlsson
Klass B
Tantogårdens BGK
Mikael Karlsson
Klass A
MGK 49 Nyköping
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Annalena Kilsberger
Klass D
Mosås BGK
Thomas Kilsberger
Klass D
Mosås BGK
Binh Kron
Klass D
Eskilstuna BGK
Thomas Kron
Klass D
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Anders Landström
Klass C
Hofors BGK
Conny Larsson
Klass D
Ålbrons BGK
Albin Leanders
Klass C
Hofors BGK
Jacob Liljenstolpe
Ungdom
Eskilstuna BGK
Lars-Olov Lind
Klass C
BGK VK-78
Filip Lindberg
Klass D
Hofors BGK
Teijo Lindholm
Klass D
Södertälje BGK
Urpo Lindholm
Klass C
Södertälje BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Joakim Lindström
Klass B
Strängnäs BGK
Emanuel Lippert
Ungdom
Eskilstuna BGK
Herbert Lippert
Klass D
Eskilstuna BGK
Fredrik Ljungberg
Klass D
Södertälje BGK
Marcus Ljungblad
Klass A
Skoghalls BGK
Åke Lundberg
Klass C
BGK VK-78
Birgitta Lundgren
Klass D
Stora Tuna BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Sundbybergs BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Kjell-Ove Malm
Klass A
Sundbybergs BGK
Birgitta Malmgren
Klass B
Örnsköldsviks MGK
Lennart Mathiasen
Klass C
Eskilstuna BGK
Einar Mattsson
Klass B
Örnsköldsviks MGK
Christian Modén
Klass B
Hofors BGK
Magnus Mårtensson
Klass A
Örebro BGK
Per-Ola Näsman
Klass C
Örebro BGK
Bengt Ohlsson
Klass B
Eskilstuna BGK
Bertil Ohlsson
Klass B
Eskilstuna BGK
Karin Olsson
Klass A
Uppsala BGK
Peter Persson
Klass A
Södertälje BGK
Gun Petersson
Klass D
Haninge BGK
Stig Pettersson
Klass B
Stora Tuna BGK
Conny Pihl
Klass C
Uppsala BGK
Rune Pousette
Klass B
Enköpings BGK
Eva Prennfors
Klass C
Örebro BGK
Alexander Princis
Klass A
Tantogårdens BGK
Lars Rehn
Klass C
Ludvika BGK
Ginalyn Robertsson
Klass B
Mosås BGK
Håkan Robertsson
Klass A
Mosås BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online