Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 3
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1350 Logged in: 3
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
BGK Elit
Andreas Ekehult
Klass B
BGK Elit
Mikael Ekehult
Klass C
BGK Elit
Åke Gillberg
Klass C
BGK Elit
Tomas Göransson
Klass C
BGK Elit
Tommy Göransson
Klass D
BGK Elit
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Per-Ove Garesjö
Klass C
BGK Spiik
Lennart Mathiasen
Klass C
BGK Spiik
Lars-Erik Sundin
Klass C
BGK Spiik
BGK VK-78
Alexander Berg
Klass D
BGK VK-78
Håkan Berg
Klass B
BGK VK-78
Tommy Bertelson
Klass A
BGK VK-78
Eva Elfstrand
Klass D
BGK VK-78
Benny Eriksson
Klass C
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass C
BGK VK-78
Stig Westerberg
Klass B
BGK VK-78
Tage Westerberg
Klass C
BGK VK-78
Daga BGK
Mats Rosenberg
Klass B
Daga BGK
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Ryno Vestergren
Klass C
Djulö BGK
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
Klass C
Enköpings BGK
Hans Fryklund
Klass A
Enköpings BGK
Hans Hessel
Klass D
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Bo Nordström
Klass C
Enköpings BGK
Rune Pousette
Klass C
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Jan Adolfsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Ronny Ekberg
Klass C
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass B
Eskilstuna BGK
Jan Jonsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Lennart Sander
Klass C
Eskilstuna BGK
Åse Tellia
Klass C
Eskilstuna BGK
Patric Vestin
Klass C
Eskilstuna BGK
Hammarby BGK
Bertil Andersson
Klass C
Hammarby BGK
Conny Andersson
Klass D
Hammarby BGK
Peter Gade
Klass C
Hammarby BGK
Haninge BGK
Gullevi Grönholm
Klass D
Haninge BGK
Ann-Margot Karlsson
Klass D
Haninge BGK
Frans Olof Berth Sandberg
Klass D
Haninge BGK
Susanne ViIlhelmsson
Klass D
Haninge BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Tommy Edeving
Klass B
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Tomas Halvarsson
Klass A
MGK 49 Nyköping
Illi Karlsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online