Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 2
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1277 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
BGK Elit
Andreas Ekehult
Klass C
BGK Elit
Åke Gillberg
Klass C
BGK Elit
Tomas Göransson
Klass D
BGK Elit
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Lennart Mathiasen
Klass C
BGK Spiik
Djulö BGK
Ingela Eriksson
Klass B
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
Klass C
Enköpings BGK
Hans Hessel
Klass D
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Rune Pousette
Klass C
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Tommy Blixt
Klass B
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass A
Eskilstuna BGK
Jan Jonsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Benny Karlsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Herbert Lippert
Klass D
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Bo Nydén
Klass D
Eskilstuna BGK
Bengt Ohlsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Bertil Ohlsson
Klass B
Eskilstuna BGK
Anna Pettersson
Klass D
Eskilstuna BGK
Lennart Sander
Klass C
Eskilstuna BGK
Teija Sarkkinen
Klass D
Eskilstuna BGK
Rolf Strandberg
Klass B
Eskilstuna BGK
Bror Wallén
Klass A
Eskilstuna BGK
Patric Vestin
Klass C
Eskilstuna BGK
Patrik Vikström
Klass C
Eskilstuna BGK
Haga BGK
Johan Carlsson
Klass A
Haga BGK
Fredrik Hasselgren
Klass B
Haga BGK
Bengt-Åke Pettersson
Klass D
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Hammarby BGK
Bertil Andersson
Klass C
Hammarby BGK
Conny Andersson
Klass D
Hammarby BGK
Stig Högkvist
Klass B
Hammarby BGK
Rikard Sjölund
Klass B
Hammarby BGK
Rikard Tano
Klass D
Hammarby BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass C
Haninge BGK
Frans Olof Berth Sandberg
Klass D
Haninge BGK
Lars Wallentin
Klass D
Haninge BGK
Bengt Arne Östberg
Klass D
Haninge BGK
Hofors BGK
Anders Landström
Klass C
Hofors BGK
Albin Leanders
Klass D
Hofors BGK
Filip Lindberg
Klass D
Hofors BGK
Christian Modén
Klass B
Hofors BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Lars Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Illi Karlsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online