HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
      
 
Startsidan / Tävlingar / Resultat
Tävlingsresultat NT, VSBGF Inomhustouren 3,Jönköping  

SBGF logo
Utvecklas av Utvecklas av Softhouse
Online: 412  Logged in: 4
Version 2.0.0
2022-12-22 15:04
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Ladda ner resultatrapport i PDF-format eller Excel-format. Excelrapporten kräver Excel 2000.
Plac Namn Klubb S1S2S3 S:a Snitt
C (hcp 13-)
1 Rebecka Johansson Gullbergsbro BGK 343439 107 35,7
2 Sebastian Nilsson BGK Jönköping 393438 111 37,0
3 Julia Göransson BGK Jönköping 364036 112 37,3
4 Conny Pihl Enköpings BGK 384041 119 39,7
5 Anneli Niord Gullbergsbro BGK 363850 124 41,3
6 Lena Hellström Göteborg BGK 503441 125 41,7
7 Maria Möller Gullbergsbro BGK 494037 126 42,0
8 Karin Hansson Hårdton IK 435034 127 42,3
9 Mikael Karlsson Trollhättans BGK 434937 129 43,0
10 Kent Sedig Tuve Tigers BGK 385341 132 44,0
11 Stig-Arne Oskarsson Strömstads BGK 494936 134 44,7
12 Håkan Fransson Strömstads BGK 354554 134 44,7
13 Ebbe Ohlsson MGK Warberg 424449 135 45,0
14 Anders Pettersson Tuve Tigers BGK 504936 135 45,0
15 Katarina Johansson Nässjö BGK 523748 137 45,7
16 Isabell Möller Gullbergsbro BGK 553648 139 46,3
17 Eva Johansson Göteborg BGK 464751 144 48,0
18 Robert Majlöv Askims BGK 554050 145 48,3
19 Madelaine Söderlind Uddevalla BGK 465154 151 50,3
20 Peder Fransson Västerviks BGK 484462 154 51,3
21 Annica Carlstrand Borås MGK 535354 160 53,3
22 Marie Kjellberg MGK Warberg 495856 163 54,3
23 Ing-Mari Mattisson Asarums BGK 544861 163 54,3
24 Anna Arab BGK Jönköping 545956 169 56,3
25 Kristian Norling Uddevalla BGK 725061 183 61,0
26 Birgitta Arne´r Nässjö BGK 605872 190 63,3
27 Kevin Andersson Västerviks BGK 786765 210 70,0
A(öppen klass)
1 Marcus I Andersson Kungälvs BGK 282826 82 27,3
2 Anton Renhag Nässjö BGK 273326 86 28,7
3 Göran Widlert BGK Jönköping 283528 91 30,3
4 Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 323227 91 30,3
5 Jonas Gustafsson BGK Jönköping 283133 92 30,7
6 Roger Njord Gullbergsbro BGK 263137 94 31,3
7 Mats Jänsby Gullbergsbro BGK 303431 95 31,7
8 Marcus Karlsson BGK Jönköping 323729 98 32,7
9 Jörgen Samuelsson Nässjö BGK 343134 99 33,0
10 John Carlsson Västerviks BGK 383430 102 34,0
11 Magnus Sörström MGK Warberg 383433 105 35,0
B(hcp7-12,9)
1 Hasse Pilquist BGK Jönköping 282629 83 27,7
2 Lars-Olof Johansson Göteborg BGK 373132 100 33,3
3 Robert Andersen Västerviks BGK 323534 101 33,7
4 Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 483126 105 35,0
5 Jonny Jänsby Gullbergsbro BGK 363536 107 35,7
6 Krister Rönnquist Nässjö BGK 403829 107 35,7
7 Joel Karlsson Tantogårdens BGK 383341 112 37,3
8 Mikael Reszke MGK Warberg 293747 113 37,7
9 Joakim Samuelsson Nässjö BGK 404034 114 38,0
10 Susann Johansen MGK Warberg 324142 115 38,3
11 Staffan Lundblad Gullbergsbro BGK 364733 116 38,7
12 Lorentz Neverland MGK Warberg 443738 119 39,7

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2